Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s.

Stavba:Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s.
Místo:Vladislavova 13, 15, 17 Praha 1
Investor:Česká pojišťovna a.s.
Zahájení výstavby:2002/01
Realizace:2004/04
Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s. Novostavba administrativní budovy pro Českou Pojišťovnu a.s.
 

Charakteristika

Jedná se o objekt svým určením sloužící k administrativním účelům. Přízemí objektu obsahuje komerční plochy, podzemní podlaží jsou využívána jako garáže, technické zázemí a skladovací prostory.

Novostavba je vybudovaná na pozemcích Nového Města, které byly uvolněny po demolici stávajících objektů. Z původní zástavby zůstala zachována bytová část objektu a uliční fasáda v rozsahu čtyř nadzemních podlaží.

Dispoziční řešení vychází ze záměru investora a zároveň akceptuje požadavky orgánů státní správy na daný druh výstavby včetně speciálního požadavku zachování bývalého židovského pohřebiště na místě nálezu.