Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha

Stavba:Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha
Místo:Praha 9
Investor:Coca Cola Beverages ČR s.r.o.
Projektant:Skloprojekt spol. s r.o. a Ing. Aleš Vodička
Zahájení výstavby:2006/12
Realizace:2009/02
Divize:Divize 2 | Ing. Oldřich Pasečný - tel. 225 377 141
Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha
 

Fotografie z výstavby

Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha Výstavba a rekonstrukce stravovacího zařízení Coca Cola Praha
 

Charakteristika

Jedná se o rekonstrukci stávající závodní kuchyně s jídelnou nacházející se v areálu Coca-Cola. V současnosti slouží kuchyně pouze k ohřevu přivážených jídel. Po rekonstrukci stávajících prostor a přístavbě varny vznikne kuchyňské zázemí o kapacitě 500 jídel.
V prostoru stávající přípravny jídel a jídelny byly vybourány všechny příčky, demontovány sádrokartonové podhledy a ocelové schodiště, které bylo přemístěno, výškově upraveno a nově osazeno. V návaznosti na stávající hospodářskou část jídelny byla v šířce jednoho modulu OK provedena vestavba nové kuchyně.
Vlastní jídelna s kuchyní byla řešena novou dispozicí místností a doplněna novou technologií stravovacího prostoru. V nově přistavěné části bude umístěna varna a část místností hospodářského zázemí kuchyně navazující na další hospodářské místnosti a místnosti zaměstnanců vestavěné do stávajícího objektu.


V rámci této stavby realizovány i další objekty v areálu Coca-Cola:


1. Hala nabíjecí stanice
Jedná se o novostavbu haly nabíjecí stanice v areálu firmy Coca-Cola. V hale bude probíhat dobíjení a údržba akumulátorů do vysokozdvižných vozíků. Hala má obdélníkový půdorys, pultovou střechu a je přistavěna ke stávající hale. Je navržena jako ocelová konstrukce opláštěná lehkým obvodovým a střešním pláštěm z PUR panelů. Základovou konstrukcí je železobetonová základová deska zakončená po obvodu žebry. Denní osvětlení haly je zajištěno pásem z polykarbonátových desek doplněné o umělé osvětlení. Vnitřek haly je řešen jako volný prostor, kde bude ve dvou pásech umístěna nabíjecí technologie.