Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa

Stavba:Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa
Místo:Praha 5 - Slivenec
Investor:Mramorka s.r.o.
Projektant:A+U DESIGN, spol. s r.o.
Zahájení výstavby:2009/04
Realizace:2014/04
Divize:Divize 2 | Ing. Oldřich Pasečný - tel. 225 377 141
Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa
 

Fotografie z výstavby

Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa Obytný soubor Na Štěpánce - Slivenec, I.etapa
 

Charakteristika

Jedná se o výstavbu 10 řadových rodinných domů a 8 samostatně stojících viladomů H, J a K, komunikací a technické infrastruktury.

Řadové rodinné domy jsou tvořeny bytovými jednotkami 6+kk. Součástí objektu je i vestavěná garáž propojená s prostorem rodinného domu dveřmi. Domy jsou nepodsklepené, tvořené dvěma nadzemními podlažími a ustupujícím podkrovím, se střechou se sklonem 9% doplněnou atikami.

Viladomy H1, H2 jsou nepodsklepené, třípodlažní s rovnou střechou. V 1.NP se nachází garáže, úklidová místnost a 2 byty s předzahrádkou. V ostatních patrech jsou vždy 2 byty o velikosti 4+kk s přidruženou terasou zvětšující relaxační zázemí bytu.

Viladomy J1 – J4 jsou nepodsklepené, třípodlažní s rovnou střechou. V 1.NP se nachází garáže, úklidová místnost a byt s předzahrádkou. V ostatních patrech jsou vždy 2 malometrážní byty s přidruženou terasou zvětšující relaxační zázemí bytu.

Viladomy K1, K2 jsou podsklepené, třípodlažní s rovnou střechou. V podzemním podlaží se nachází garáže a sklepy nájemníků. V nadzemních podlažích domu je celkem 5 bytů o velikosti 3+kk a 1 byt o velikosti 2+kk a úklidová místnost.