MŠ Revoluční 26 - vytápění

Stavba:MŠ Revoluční 26 - vytápění
Místo:Revoluční 26, Nové Město č.p. 1247, Praha
Investor:Městská část Praha 1
Projektant:Studio DIADLOS
Zahájení výstavby:2009/07
Realizace:2010/08
Divize:Divize 1 | Ing. Pavel Exner - tel. 225 377 131
MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění MŠ Revoluční 26 - vytápění
 

Charakteristika

Rekonstrukce mateřské školky v ulici Revoluční 26, Praha 1

 

Jedná se o vybudování nového ústřednho vytápění v  objektu včetně nové kotelny  a souvisejících úprav:  povrchů, podlah, obkladů, dlažeb, maleb a restaurátorských prací, dále úpravy elektroinstalace, zdravotní instalace a měření a regulace.


Rekonstruovaný objekt byl postaven v osmdesátých letech 19. století a v současné době je využíván pro potřeby mateřské školky a částečně je také pronajímán Karlově univerzitě.
Nosnou částí rekonstrukce byla kompletní výměna zařízení vzduchotechniky a kompletní vybudování vytápění objektu. Strojovna VZT v půdním prostoru byla zrušena, znovu vybudována nová strojovna VZT v suterénu a byly zhotoveny nové potrubní rozvody VZT. Bylo zrušeno původní vytápění objektu elektrickými akumulačními kamny, byla vybudována nová plynová kotelna v suterénu a instalována otopná tělesa a potrubní rozvody v jednotlivých místnostech. Zároveň s touto rekonstrukcí byl restaurován reprezentativní prostor hlavního schodiště a uličního průjezdu. Objekt byl na závěr stavby kompletně vyštukován a vymalován.