Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj

Stavba:Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj
Místo:Holubice - Kozinec, Praha - západ
Investor:Highest Investment, a.s.
Projektant:Ing. Arch. Polák, G Servis CZ, s.r.o.
Zahájení výstavby:2006/07
Realizace:2008/08
Divize:Divize 6 | Ing. Zbyněk Lisý - tel. 225 377 201
Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj
 

Fotografie z výstavby

Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj Výstavba bytových a rodinných domů Holubí háj
 

Charakteristika

Výstavba bytového komplexu rodinných a bytových domů včetně komunikací a kompletního zasíťování území. Bude zde  postaveno 21  bytových a 144 rodinných domů. 

Bytové domy jsou třípodlažní o 16-ti a 17-ti bytových jednotkách. Jednotlivé objekty jsou založeny na základové desce, obvodové a vnitřní stěny jsou vyzdívané z pálených cihel, stropy monolitické. Obvodové zdivo je doplněno kontaktním zateplovacím  systémem. Krovy jsou ze sbíjených střešních vazníků doplněných roznášecí ocelovou konstrukcí, krytina je z pálených tašek.

Rodinné domy jsou pro tuto lokalitu vybrány z typových projektů katalogu G Servis CZ, s.r.o., které jsou konstrukčně modifikovány pro danou lokalitu.